Aquafresh Avandia 8 cena

Podstawą dobrego samopoczucia jest zdrowy i niezakłócony sen. Dotyczy to zarówno pobytu w domu, jak i wakacyjnego wypoczynku. Większość alergików potrafi zadbać o właściwe warunki do spania, zaopatrując się w specjalnie poszewki antyalergiczne. Zwierzęce alergeny lub roztocza, które gromadzą się w standardowej pościeli, mogą mocno uprzykrzyć alergikowi życie. Zwiększona ilość wydzieliny z nosa lub zaczerwienienie skóry to tylko niektóre z objawów. Powłoka antyalergiczna pozwala uniknąć nieprzyjemnych efektów i pozwala na zdrowy sen. Przynajmniej wtedy, gdy śpimy u siebie.

Niestety nie każdy hotel jest przygotowany na przyjęcie alergika, ponieważ wszystkim klientom oferowane są jednakowe warunki. Dlatego przed opłaceniem rezerwacji warto skontaktować się z recepcją hotelu i zapytać o możliwość zapewnienia warunków przyjaznych alergikowi. Jeśli taka możliwość nie istnieje, a z jakiś powodów chcemy lub jesteśmy zmuszeni do spania w danym miejscu, możemy skorzystać z własnej poszewki na poduszkę.

Na rynku produktów skierowanych do alergików znajdziemy oczywiście nie tylko poszewki. Przydatne są również pokrowce na materace lub poszewki na kołdrę. Niestety większe pokrowce i poszewki są dość kłopotliwym bagażem, bo zajmują dużo miejsca. Za to poszewka na poduszkę na pewno zmieści się do każdej walizki czy plecaka.