Avamys 1mg/500 Adjupanrix cena

Podróżować można w różny sposób. Nie zawsze musimy korzystać z pomocy jakiegokolwiek przewoźnika. W dalszą podróż czasem najwygodniej wybrać się własnym samochodem. Niestety to właśnie podczas długich podróży jesteśmy szczególnie narażeni na działanie czynników drażniących nasz system immunologiczny, co w przypadku alergików kończy się nieprzyjemnymi efektami, czyli kaszlem, zaczerwienieniem oczu, kichaniem i ciągłym dmuchaniem w chusteczkę. Jak uniknąć tych objawów?

Najlepszym rozwiązaniem jest podróż odpowiednim autem. Kiedy decydujemy się na zakup samochodu, pamiętajmy, że niektórzy producenci ułatwiają życie alergikom, tworząc wnętrze auta w taki sposób, aby stanowiło ono środowisko obojętne, czyli nie drażniące osoby uczulonej. Kluczowe znaczenie mają komponenty, z który wykonano tapicerkę lub elementy deski rozdzielczej. Wiele modeli posiada też specjalne filtry w systemie wentylacyjnym, które nie pozwalają na przedostawanie się nieprzyjemnych zapachów do wnętrza pojazdu. Takie filtry uniemożliwiają również przedostawanie się pyłków roślinnych lub kurzu.

Większość z nas jednak nie planuje akurat zakupu auta i na pewno nie zmieni samochodu tylko po to, by wybrać się w podróż. Wciąż jednak możemy wiele zrobić, by zapewnić sobie komfort jazdy. Sprawdźmy w instrukcji obsługi auta, czy nasz pojazd jest wyposażony w filtry, o których przed chwilą była mowa. Jeśli tak, przed wyruszeniem w podróż pojedźmy wykonać przegląda auta, łącznie ze sprawdzeniem kanałów wentylacyjnych i filtrów. Kanały te należy również zdezynfekować.

Aquafresh Max-Active