Aquafresh In Between Clean cena augmentin ES ulotka

Prawo jazdy i GPS nie wystarczą, by szczęśliwie dotrzeć do celu, gdy jest się alergikiem. Długa podróż samochodem stanowi zagrożenie dla osób uczulonych. Aby podróżowanie było przyjemnością, a nie męką, warto pamiętać o kilku zasadach i stosować się do nich.

Alergik powinien przede wszystkim unikać kontaktu z drażniącymi jego układ immunologiczny pyłkami niektórych gatunków roślin. Co to oznacza podczas podróży autem? To, że okna pojazdu powinny być cały czas zamknięte. Jeśli jest nam zbyt gorąco lub duszno, skorzystajmy z klimatyzacji lub systemów wentylacyjnych.

Powinniśmy również uważać na miejsca, w których parkujemy auto. Wzdłuż trasy znajdziemy zarówno miejsca mocno zapylone, jak i wolne od pyłków. Do tych pierwszych należą przede wszystkim okolice parków i lasów.

Przed wyjazdem powinniśmy też dokonać przeglądu auta, ze szczególnym uwzględnieniem systemów wentylacyjnych, które powinny być dokładnie wyczyszczone i zdezynfekowane. Dzięki temu powietrze wewnątrz auta będzie znacznie zdrowsze i mniej kłopotliwe dla osób uczulonych.

Epivir 300 opinie wyszedł nowy Coldrex o smaku cytrynowym powalający na kolana konkurencję